Produkty Comunello

Exkluzivní patentovaný design koncipovaný a navržený ve vývojovém centru Comunello R&D, kde jdou ruku v ruce funkčnost a skvělý vzhled. Čisté, atraktivní linie s jednoduchou volbou mezi dvěma barvami – bílá a černá - odráží moderní trend a vkus. Stylové provedení, které nikdy nenarušuje prostor, s ohledem na architektonické řešení. Navrženo pro odolnost… a k usnadnění života.

Přesně to, co byste očekávali.
S naší pověstí pro přesnost mechaniky a smyslem pro pohyb, je projekt AUTOMATION přirozeným vyjádřením vize naší společnosti. Jako výsledek nabízíme kvalitní produkty, které jsou přesně takové, jaké naši klienti očekávají a jaké si zaslouží.

Filosofií firmy Comunello je činit život snazším. Proto jsou všechny naše řídící elektroniky navrženy pro co možná nejjednodušší použití. Jelikož my věnujeme více času ve fázi výroby, vy strávíte méně času při instalaci. Všechna připojení jsou jasně zobrazena na elektronické řídící jednotce, čímž umožňují rychlé a jednoduché nastavení.

 

Od r. 1965 se každý jednotlivý produkt 100% vyrábí v Itálii ve výrobních prostorách skupiny Comunello. Společnost má certifikaci kvality řízení a používá jen certifikované materiály nejvyšší kvality pro zaručenou spolehlivost.

 

copyright © 2012-2023 1bit.cz